vademecum_kep

Vademecum Tanulmányi Kalauz 2019

Megjelent a 2019/2020-as Vademecum Tanulmányi Kalauz az SZTE Bölcsészettudományi Karának hallgatói számára.

Vademecum 2019

"Kiadványunkkal valamiféle iránytűt, útmutatót szeretnénk adni az Önök kezébe – ezért a címválasztás –, hogy eligazodhassanak abban az oktatási rendszerben, amelybe most belekerültek. Útmutatónkban együtt tesszük közzé az alap- és mesterszakos, valamint az osztatlan tanár szakos képzéssel kapcsolatos főbb információkat. Így a rendszerbe belépő elsős hallgatók már most láthatják, hogy később milyen lehetőségek várják őket karunk mesterszakos kínálatában.

Eredményes, hasznos és kellemes szegedi diákéveket kívánunk Önöknek!"

Prof. Dr. Gyenge Zoltán dékán

és az SZTE BTK vezetősége

A 2019/2020-asTanulmányi Kalauz letölthető itt.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.