Széll Gábor PhD értékezése Küzdelem barbárok és eretnekek ellen Hydatius Chronicájában címmel

M E G H Í V Ó

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának Tudományterületi Doktori Tanácsa meghívja Önt

Széll Gábor:

Küzdelem barbárok és eretnekek ellen Hydatius Chronicájában

című PhD-értekezésének 2019. május 8-án 12 órai kezdettel a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet-és Társadalomtudományi Kar Történeti Intézet Szádeczky-Kardoss Samu terem (IV. sz. tanterem, 6722 Szeged, Egyetem u. 2. III. emelet) tartandó nyilvános vitájára.

A bizottság összetétele:

Elnök: Prof. Dr. Wojtilla Gyula emeritus professor
Opponensek: Dr. Szabó Ádám habil. egyetemi docens, Illés Imre Áron PhD egyetemi adjunktus
Tagok: Prof. Dr. Gesztelyi Tamás professor emeritus, Dr. Dávid Nóra PhD egyetemi adjunktus

Az értekezés témavezetője: Draskóczyné Dr. Székely Melinda egyetemi docens

Az értekezés megtekinthető: a Tanulmányi és Információs Központ Könyvtárában.

A nyilvános vitában minden jelenlevő részt vehet, és írásban is előzetesen észrevételt tehet.

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)