Együttműködési megállapodás a BP és az SZTE BTK között

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara együttműködési megállapodást kötött a BP Business Service Centre Kft-vel. Az együttműködés keretében lehetőség nyílik a Kar hallgatói számára, hogy részt vegyenek a British Petrol gyakornoki programjában, képzéseiben és egyéb foglalkozásain, míg a BTK tájékoztatja a hallgatóit a BP által nyújtott karrier lehetőségekről, illetve helyszínt biztosít az ilyen jellegű tájékoztatók számára. A megállapodás kiváló lehetőséget jelent a Karon tanuló hallgatóknak, hiszen még a képzési idő alatt tapasztalatot és gyakorlatot szerezhetnek egy nemzetközi multinacionális nagyvállalatnál, és így megalapozhatják jövőbeli sikeres pályafutásukat.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!