Iskolakultúra folyóirat NTP-LAP-M-18 pályázat

iskolakultúra

Az SZTE BTK 5 millió Ft támogatásban részesült az NTP-LAP-M-18 azonosítójú pályázat keretében. A támogatás segítségével megvalósítandó tevékenységek célja a Kar által kiadott Iskolakultúra folyóirat egy évnyi számainak a megjelentetése.

Lapszámok időrendben, bővebben a folyóiratról: http://www.iskolakultura.hu/index.php/iskolakultura/index

cover_issue_1641_hu_HU2019. május

Az NTP-LAP-M-18 azonosítójú pályázat keretében megjelent az Iskolakultúra elnevezésű folyóirat 2019. évi 1. száma.

cover_issue_1627_hu_HU2019. január

Az NTP-LAP-M-18 azonosítójú pályázat keretében megjelent az Iskolakultúra elnevezésű folyóirat 2018. évi 7. száma.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karán 2022. december 12-én nyílt napot tartunk. Korábbi cikkünkben a részletes programról, a nap során folytatott játékunkról és az igazoláskérésről olvashatsz, itt pedig a nyílt napon tartott miniórákkal és a regisztrációs felülettel érkezünk! Az órákra regisztrálni december 8-ig lehet!