rektori_kiemelt_nagy

Közalkalmazotti Tanács választás: jelölési forduló 2019. január 7–21. között

A Szegedi Tudományegyetemen jelenleg működő Közalkalmazotti Tanács mandátuma 2019. év február végén lejár. A választás megszervezésére és lebonyolítására a jelenlegi Közalkalmazotti Tanács 2018.12.10. napján Választási Bizottság (VáB) felállításáról döntött, egyúttal felkérte Dr. Gyenes Kálmánt a VáB elnöki feladatainak ellátására.

A választás két fordulóból áll (jelölés és választás), amely keretében az egyetemen – öt év időtartamra – új 13 fős Közalkalmazotti Tanács kerül megválasztásra.

A teljes interjú, tájékoztatás az SZTE Hírportálján olvasható az alábbi elérhetőségen:

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!