doktoravatás

Doktoravatás az SZTE-n

Gratulálunk az új doktorainknak és a habilitált kollégáinknak! További eredményes munkát, örömteli kutatást és tanítást kívánunk nekik!

Az SZTE Avató Tanácsa 2019. január 18-án 17 habilitált és 110 PhD-fokozatot szerző tudóst fogadott doktorrá, melyből 2-en habilitáltak és 28-an doktoráltak a bölcsészettudományokból.

Az SZTE Bölcsészkaron habilitációs fokozatot szerzett:

dr. habil Bibok Károly, dr. habil. Türke András István.

Az SZTE Bölcsészkaron PhD-fokozatot szerzett:

dr. Aradi Csenge Eszter, dr. Bencsik Orsolya, Bene Zoltánné dr. Pusztai Virág, dr. Bodó Katalin Erzsébet, dr. Erdélyiné Dancs Katinka, dr. Falusi Norbert, dr. Fejős Sándor, dr. Fűz Nóra, dr. Horváth Henrietta, dr. Kambeyo Linus, dr.Karácsonyi Judit Krisztina, dr. Kiss Renáta Mária, dr. Kovács Anett, dr. Lipták-Pikó Judit, dr. Nagy László, dr. Nemes Krisztina, dr. Palatinus Zsolt, dr. Pásztor-Kovács Anita, dr. Pető Bálint, dr. Simon Tünde, dr. Szabadi Magdolna Anna, dr. Szabó Ádám, dr. Szabó Martina Katalin, dr. Takács Melinda, dr. Tongori Ágota, dr. Túróczi Tamás, dr. Yunjun Kong, dr. Zentai Gabriella.

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara 2023 tavaszán is várja mindazokat a szegedieket, Szeged környékén élőket, akik úgy gondolják, hogy tanulni, művelődni, a világ minél több részletét megismerni sose késő. Mi is így gondoljuk! Ennek jegyében indítottuk el 2016 őszén a Bölcsész Szabadegyetemet, amelynek keretében számos egyetemi kurzust megnyitunk az érdeklődő idősebbek és fiatalabbak, középiskolások, középkorúak, nyugdíjasok előtt. A tavaszi félévre jelentkezni február 19-ig lehet!