Ismét pályázatot nyert a BTK a diákkörök támogatására

Az SZTE BTK diákkörei 2,8 millió Ft támogatásban részesültek az NTP-HHTDK-19 azonosítójú pályázat keretében. A támogatás segítségével megvalósítandó tevékenységek célja egyrészt a Karon folyó tehetséggondozás segítése, többek között TDK orientációs nap, illetve kari TDK konferencia megrendezésével, másrészt középiskolák tehetségek azonosítása és bevonása a kari tehetséggondozó munkába.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.