Duális és kooperatív képzések és azokat támogató szolgáltatások fejlesztése a SZTE-n - kompetencia teszt

Kedves Hallgató!

Egyetemünk az EFOP-3.5.1-16-2017-00004 azonosítószámú, Duális és kooperatív képzések és azokat támogató szolgáltatások fejlesztése a Szegedi Tudományegyetemen elnevezésű projekt keretében a Neveléstudományi Intézet közreműködésével az SZTE-n tanuló hallgatók digitális olvasás-szövegértését és IKT-kompetenciáját vizsgálja egy saját fejlesztésű teszttel és kérdőívvel.

ARRA Kérjük, töltse ki a Tesztet és a hozzá kapcsolódó kérdőívet!

A tesztek kitöltésének időszaka: 2018. június 5. – július 10.

A teszt a fent megadott adatfelvételi időszakon belül minden internetkapcsolattal rendelkező gépen bármikor kitölthető. A teszt megoldásához hozzávetőlegesen 35-45 percre, a kapcsolódó kérdőív kitöltéséhez kb. 5-10 percre van szükség.

Az Ön teendője:

Másolja be a böngészője címsorába a megadott linket, majd a választott azonosítójával lépjen be a tesztelési felületre!

Egy azonosítóval csak egyszer lehet megkezdeni a teszt kitöltését. Ha megszakad a kitöltés folyamata, ismét töltse le a tesztet a megfelelő linken. Az azonosítója begépelése után ott folytathatja a válaszadást, ahol a kapcsolat megszakadása előtt abbamaradt.

A teszt az alábbi címen érhető el: http://edia.edu.u-szeged.hu/rd1264_2/

Attól függően, hogy Ön az SZTE melyik karának hallgatója, az alábbiak szerint szabadon megválaszthatja a belépési azonosítóját:

A választható belépési azonosítók intervalluma

Állam- és jogtudományi Kar

TTIK001

TTIK999

között

Amennyiben belépéskor „A kérdőív végére ért. Köszönjük, hogy kitöltötte a kérdőívet is! Zárja be a böngészőjét!” üzenet jelenik meg, kérjük, zárja be a böngészőt, majd indítsa újra, ismét másolja be böngészője címsorába a teszt linkjét, és lépjen be egy másik belépési azonosítóval! A fenti üzenettel csak abban az esetben találkozhat, ha a belépéshez olyan azonosítót választott, amellyel valaki korábban már kitöltötte a tesztet.

Belépést követően tanulmányozza figyelmesen a feladatokat, hogy sikeresen meg tudja oldani azokat. A képernyő tetején narancssárga sáv mutatja, hogy hol tart a feladatok megoldásában.

A képernyő méretét a CTRL + és a CTRL – billentyűkombinációkkal tudja módosítani.

Amikor a teszt végére ért, látni fogja az elért eredményt százalékos formában.

Kérjük, hogy végig töltse ki a tesztet és a kapcsolódó kérdőívet!

Amennyiben a méréssel kapcsolatban, kérdés, észrevétel, probléma merül fel, annak megoldásában Kinyó László, a kutatás szervezője segít a 06-30-535-0959 telefonszámon, vagy a kinyo@edpsy.u-szeged.hu email címen.

Köszönjük, hogy a teszt megoldásával és a kérdőív kitöltésével támogatja munkánkat!

szechenyi2020

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)