A Holnap rövid története - beszélgetés a jövőről

YUVAL NOAH HARARI: A HOLNAP RÖVID TÖRTÉNETE

B292593

Időpont:2017. október 16.18:00 - 19:30
Helyszín:SZTE Bölcsészettudományi Kar - Szeged, Egyetem u. 2.

Az SZTE két dékánja - Prof. Dr. Bari Ferenc, SZTE ÁOK és Prof. Dr. Gyenge Zoltán, SZTE BTK - beszélget a jövőről Yuval Noah Harari könyve kapcsán. A világhírű jeruzsálemi egyetemi tanár is elgondolkodtatóan és világosan vázolja fel könyvében az emberiség lehetséges jövőit, és hogy miként válhat a Homo sapiens Homo deusszá. Az SZTE két professzorát Tráser László kérdezi.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.