3rd International Workshop in Slavic and Eurasian Studies University of Szeged, 11-14 September, 2017

Meghívó workshopra

Tisztelt Kollégák,

a Hokkaido University (Sapporo, Japán), a School of Slavonic and East European Studies (London) és az SZTE Jelenkortörténeti Tanszéke közös szervezésében harmadik alkalommal tartjuk meg nemzetközi konferenciánkat, ezúttal ismét Szegeden, "3rd International Workshop in Slavic and Eurasian Studies" címmel.

A workshop 2017.szeptember 11-14. között kerül sorra, helyszíne a SZAB-székház (Szeged, Somogyi u. 7. 110. terem).

Az angol nyelvű előadásokon és azok vitáin minden érdeklődőt szívesen látunk.

A rendezvény részletes programja, letölthető itt.
A program szintén elérhető a tanszéki Facebook-oldalon: https://www.facebook.com/SZTEjelenkor/

Üdvözlettel:

Tomka Béla

SZTE Jelenkortörténeti Tanszék

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.