Itt a januári SzemeSZTEr!

Az SZTE BTK televíziós magazinja 2017. évi első adásában azt járja körbe, miért érdemes Szegedre és a Bölcsészettudományi Karra jönni tanulni. Persze azért ezenkívül belefért egy kis elmélkedés a wikipédiáról, új rovatot indítottunk SminkmaSZTEr címmel és megnéztük, mit csinált három régészhallgató Kínában.

Az adást ajánlja a két műsorvezető-szerkesztő, Galambos Renáta és Sinka Hédi kommunikáció szakos hallgatók.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.