Itt az évzáró SzemeSZTEr

A Mórahalmi Általános Iskolások segítségével készült a BTK televíziós magazinjának decemberi adása. Még a karácsony hangulat lengi be ezt a 30 percet, de azért ott voltunk egy remek Margaret Island koncerten a JATÉ-ban, megmutatjuk, hol próbálhatja ki a lovassportot a szegedi egyetemista és milyen szolgáltatásokat nyújt a TIK a vizsgaidőszakban.

Nézőinknek boldog új évet kívánunk és reméljük, 2017-ben is követik majd a SzemesZTEr-t.
A műsort ajánlja Medgyesi Panna, Kádas Bence műsorvezetők és Márki Kitti szerkesztő, kommunikáció szakos hallgatók.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.