A Pszichológia Diákkör tehetséggondozó foglalkozása

Az NTP-HHTDK-17 kódszámú pályázat támogatásával a 2017-18. tanév első félévében az Pszichológia Diákkör huszonnégy hallgató részvételével tehetséggondozó foglalkozást szervezett tehetségazonosítás és TDK/OTDK részvétel előkészítése céljából. Az előadás során a résztvevők megismerkedhettek a diákköri dolgozatokkal szemben támasztott formai és tartalmi követelményekkel, valamint az OTDK-ra való jelentkezéssel és határidőkkel kapcsolatos részletekkel.

BTK TDT vezetés

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.