Itt a novemberi SzemeSZTEr

Bár az idő az utóbbi napokban még kora őszt idéz, de a Füvészkertben már a trópusi növények házában volt kellemesebb elmondani a novemberi SzemeSZTEr műsorvezetői szövegeit. A mostani adás olyan mint egy saláta, mindenből van benne egy kicsi. Ott voltunk a Bölcsész Gólyabálon, megemlékeztünk a televíziózás világnapjáról, karunk két hallgatója zenélt nekünk egy kicsit és persze az is kiderül miért voltunk októberben Szolnokon.

Az SZTE BTK televíziós magazinjához jó szórakozást kíván a két műsorvezető, Fái Bernadett és Tálas Péter Csongor, valamint a szerkesztő, Bene Viktor kommunikáció szakos hallgató.

borito

MTA doktora címet szerzett a BTK három oktatója: prof. dr. Hansági Ágnes, prof. dr. Bibok Károly és prof. dr. Hárs Endre. A hosszú és szigorú pályázási folyamat eredményeként idén 80 kutató vehette át a tanúsító oklevelet. Az új MTA doktorokat június 28-án köszöntötték az MTA Székház Dísztermében.