Itt a novemberi SzemeSZTEr

Bár az idő az utóbbi napokban még kora őszt idéz, de a Füvészkertben már a trópusi növények házában volt kellemesebb elmondani a novemberi SzemeSZTEr műsorvezetői szövegeit. A mostani adás olyan mint egy saláta, mindenből van benne egy kicsi. Ott voltunk a Bölcsész Gólyabálon, megemlékeztünk a televíziózás világnapjáról, karunk két hallgatója zenélt nekünk egy kicsit és persze az is kiderül miért voltunk októberben Szolnokon.

Az SZTE BTK televíziós magazinjához jó szórakozást kíván a két műsorvezető, Fái Bernadett és Tálas Péter Csongor, valamint a szerkesztő, Bene Viktor kommunikáció szakos hallgató.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.