Megtekinthető a májusi SzemeSZTEr

Az SZTE BTK magazinja üde színfolt ebben a tavaszi őszben. Lesz benne színház a női -férfi szerepekről, két tehetséges BTK-ás fiatalt ismerhetnek meg: Nagy Sándor klasszika filológus és Kelcz Dávid történelem szakos hallgató személyeben, de ott voltunk a kommunikációs szakos alumni találkozón, és az internetről is szót váltunk az információs társadalom világnapja apropóján.

Nézzenek bennünket itt, vagy 10 városi televízió kínálatában. A műsort az önök figyelmébe ajánlja Hamza Vanessza és Márkim Kitti kommunikáció szakos hallgatók.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.