Megtekinthető a májusi SzemeSZTEr

Az SZTE BTK magazinja üde színfolt ebben a tavaszi őszben. Lesz benne színház a női -férfi szerepekről, két tehetséges BTK-ás fiatalt ismerhetnek meg: Nagy Sándor klasszika filológus és Kelcz Dávid történelem szakos hallgató személyeben, de ott voltunk a kommunikációs szakos alumni találkozón, és az internetről is szót váltunk az információs társadalom világnapja apropóján.

Nézzenek bennünket itt, vagy 10 városi televízió kínálatában. A műsort az önök figyelmébe ajánlja Hamza Vanessza és Márkim Kitti kommunikáció szakos hallgatók.

borito

MTA doktora címet szerzett a BTK három oktatója: prof. dr. Hansági Ágnes, prof. dr. Bibok Károly és prof. dr. Hárs Endre. A hosszú és szigorú pályázási folyamat eredményeként idén 80 kutató vehette át a tanúsító oklevelet. Az új MTA doktorokat június 28-án köszöntötték az MTA Székház Dísztermében.