Képernyőn a SzemeSZTEr februári adása

Ha hónap harmadik keddje közeleg, akkor várható a SzemeSZTEr című egyetemi magazin új adása. A februári félórában lesz egy kis bölcsészbál a 20-as évek hangulatában, egy kis időutazás a rádiókészülékek történetében, sütünk egy kis fánkot, érdeklődünk, ki mit gondol a Valentin-napról. Bökfi Réka mesterszakos hallgatótól megtudhatjuk, nehéz sport-e a rúdtánc.

A SzemeSZTErt ajánlja a szerkesztő, Bene Viktor, valamint a két műsorvezető, Bartus Bella és Galambos Renáta kommunikáció szakos hallgatók.

Az SZTE BTK Hispanisztika Tanszék által idén immár hatodik alkalommal megrendezett Spanyol tanulmányi verseny díjátadóját április 12-én rendezték meg a kar Auditorium Maximum termében. Az ország különböző pontjairól érkező nyertes és különdíjjal kitüntetett csapatok a megjelent diplomatáktól vették át nyereményeiket.