Kari pályázat tehetséggondozásra

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara 6 diákkör közreműködésével pályázatot nyújtott be a Nemzeti Tehetségprogram NTP-TDK-14 kódszámú tehetséggondozó pályázatára. A pályázatban tervezett tevékenységek (kiadványok, hallgatói kutatás, tudományos ülések, tanácskozások) megvalósításával a diákköri munkában részt vevő tehetséges hallgatók munkáját igyekszünk segíteni.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.