Kivitelezési munkálatok a BTK Egyetem utcai épületében

A "Fotovoltaikus rendszerek kialakítása a Szegedi Tudományegyetemen" című Európai Uniós pályázat keretében a BTK Egyetem utcai épületének tetejére napelemeket helyeznek el.

A kivitelezés műszaki ellenőre tájékoztatott arról, hogy a napelemek kihelyezésével összefüggő tetőfedési munkálatokat az ezzel megbízott Ferroép Zrt. munkatársai április 14-én megkezdik.
A kivitelezés az épület Batthyány utca felőli tetőszakaszával kezdődik. Mivel a kivitelezőknek az udvart anyagraktározási, anyagmozgatási, munkavégzési célból használniuk szükséges, ezért az érintett udvart balesetvédelmi okokból lezárják az épületben dolgozók és a hallgatók elől.

A várható kellemetlenségekért elnézésüket kérjük.
Megértésüket köszönjük.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.