Újabb támogatás tehetséggondozásra

„Tehetségek a tudomány horizontján” címmel megjelent a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara tehetséges hallgatóinak tudományos dolgozataiból készült válogatás. A kötet huszonhét tanulmánya a modern filológia, nyelvészet, magyar és világirodalom, néprajz, médiatudomány, kulturális örökség és ókortörténet tudományterületek kérdéseit vizsgálja. A megjelenést az NTP-TDK-13 kódszámú tehetséggondozó pályázat keretében nyújtott támogatás tette lehetővé.

Támogatóink:

logo1logo2logo3logo4

(Megjelent a Kari Kurír 296. számában.)

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.