Accordzéâm-koncert

2013. március 26. 21.00,

Rock Klub, Szeged, Stefánia sétány 6.

Az Alliance Française a Városi Rock Klubbal és a budapesti Francia Intézettel együttműködve, minden kedves érdeklődőt szeretettel vár az Accordzéâm együttes koncertjére (hagyományos tánczene főként a spanyol és cigány zenei kultúra elemeivel, modern rock-változatban).

accordzeam

borito

Idén, immáron huszonkettedik alkalommal, újra jelenléti formában szervezi meg karunk Hungarológia Központja a Nyári Egyetemet. A program keretében július 18-tól a világ különböző országaiból érkeznek a karra külföldi diákok, hogy a négyhetes itt-tartózkodásuk alatt közelebb kerülhessenek a magyar nyelvhez és kultúrához. Az idei év különlegessége, hogy a Nyári Egyetemmel párhuzamosan egy másik, hasonló célú program is elindul, július 26-án. A Manitobai Egyetemmel való új megállapodás alapján tíz kanadai diák tölt majd el három hetet Budapesten és Szegeden – a kulcsfogalom itt a köztéri emlékezet lesz.