Szegedi kommunikáció szakos hallgatók sikere az idei, jubileumi DUE Sajtófesztiválon

Az idei DUE Ifjúsági Sajtófesztiválon megint szép sikert értek el a kommunikáció szakos hallgatók.

Csábi Máté III. éves BA hallgató etikus újságírói különdíjat vehetett át. Máté a SzemeSZTEr egyik anyagával, a decemberi diákmegmozdulások szegedi eseményeinek összefoglalójával pályázott. A legjobb "diákok által indított online magazin felsőoktatás kategóriában" pedig a hallgatóink által működtetett ArtsOnline lett.

A cikk nem ír róla, de a nyomtatott sajtó felsőoktatási díjazottjai között a harmadik helyezett Klatka Eszter intézményi kommunikátor szakos JGYPK-ás hallgató lett.

További részletek: http://www.delmagyar.hu/szte/szegedieket_is_dijaztak_az_ifjusagi_sajtofesztivalon/2333386/

borito

MTA doktora címet szerzett a BTK három oktatója: prof. dr. Hansági Ágnes, prof. dr. Bibok Károly és prof. dr. Hárs Endre. A hosszú és szigorú pályázási folyamat eredményeként idén 80 kutató vehette át a tanúsító oklevelet. Az új MTA doktorokat június 28-án köszöntötték az MTA Székház Dísztermében.