Szegedi kommunikáció szakos hallgatók sikere az idei, jubileumi DUE Sajtófesztiválon

Az idei DUE Ifjúsági Sajtófesztiválon megint szép sikert értek el a kommunikáció szakos hallgatók.

Csábi Máté III. éves BA hallgató etikus újságírói különdíjat vehetett át. Máté a SzemeSZTEr egyik anyagával, a decemberi diákmegmozdulások szegedi eseményeinek összefoglalójával pályázott. A legjobb "diákok által indított online magazin felsőoktatás kategóriában" pedig a hallgatóink által működtetett ArtsOnline lett.

A cikk nem ír róla, de a nyomtatott sajtó felsőoktatási díjazottjai között a harmadik helyezett Klatka Eszter intézményi kommunikátor szakos JGYPK-ás hallgató lett.

További részletek: http://www.delmagyar.hu/szte/szegedieket_is_dijaztak_az_ifjusagi_sajtofesztivalon/2333386/

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.