Campus Hungary ösztöndíjak

Campus Hungary ösztöndíjak hallgatók számára szakmai gyakorlati, valamint rövid tanulmányutak megvalósítására akár EU-n kívüli országokban is

A Balassi Intézet és a Tempus Közalapítvány Campus Hungary ösztöndíjpályázatot hirdet szakmai gyakorlati képzésére és rövid tanulmányutak megvalósítására.

A pályázáshoz regisztráció szükséges a www.campushungary.hu oldalon található online felületen 2012. október 15-től kezdődően.

A pályázathoz szükséges dokumentumok feltöltése 2012. november 20. éjfélig lehetséges.

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.