Országos Felsőoktatási Véradóverseny

A Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat által meghirdetett verseny célja, hogy minél több fiatal ismerje fel a véradás fontosságát és egyúttal csatlakozzon a rendszeres véradók csapatához.

A Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat az idei tanévben is meghirdette az Országos Felsőoktatási Véradóversenyt. A 2011. október 1. és 2012. május 14. között zajló verseny célja, hogy minél több fiatal véradót vonjon be a véradó mozgalomba. A verseny győztese a legnagyobb véradói aktivitást mutató felsőoktatási intézmény. A regisztráció határideje 2011. október 20.

További információk (szabályzat és jelentkezési lap) itt.

Szántai Levente, a BTK Pszichológiai Intézetének végzett hallgatója és Rudisch Ferenc Martin, a Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék volt diákja Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesültek, kiváló tanulmányi munkájuknak és az OTDK-n elért sikereiknek köszönhetően. Az aranyérmet 2021. november 24-én ünnepélyes keretek között vehették át.