SZTE_Alumni_mentorprogram_2016osz_SZTE-FOK_kezdo

Hallgatók jelentkezését várják az SZTE Alma Mater Mentorprogramjába

A program során a hallgatók volt SZTE-s szakemberekhez jelentkezhetnek mentoráltként.

Jelentkezési határidő:

2016. szeptember 26.

A személyes kapcsolat kialakítása mellett a kiválasztott hallgatók rálátást kaphatnak az adott szakterület illetve cégen belüli karrierlehetőségekre, feltehetik szakmai kérdéseiket, projektmunkában vehetnek részt és építhetik kapcsolati hálójukat.

A kiválasztott hallgatóknak lehetőségük van az új szemeszterben is négy hónapon keresztül,

2016. október 1. – 2017. január 30. között

• az adott fogadóintézmény mentorával kapcsolatot kiépíteni,
  • online és személyes tanácsadásokon részt venni,
  • megismerkedhetni az adott cégen belüli karrierutakkal,
  • szakmai és karrier témákban kérdésekkel a mentorukat keresni.

SZTE_Alumni_mentorprogram_2016osz_plakat

További információk

mentorbanner_b

044A0978_1024

Cafe Radnóti néven nyitotta meg kapuit október végén karunk új közösségi tere a szegediek és környékbeliek előtt, hivatalos átadójára pedig november 11-én került sor. A karunk volt magyar-francia szakos hallgatójáról, Radnóti Miklósról elnevezett kávézó számos irodalmi és művészeti rendezvénnyel várja az érdeklődőket, a BTK főépületében.