Ismét pályázatot nyert a BTK a diákkörök támogatására

Az SZTE BTK diákkörei 2,8 millió Ft támogatásban részesültek az NTP-HHTDK-19 azonosítójú pályázat keretében. A támogatás segítségével megvalósítandó tevékenységek célja egyrészt a Karon folyó tehetséggondozás segítése, többek között TDK orientációs nap, illetve kari TDK konferencia megrendezésével, másrészt középiskolák tehetségek azonosítása és bevonása a kari tehetséggondozó munkába.

Szántai Levente, a BTK Pszichológiai Intézetének végzett hallgatója és Rudisch Ferenc Martin, a Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék volt diákja Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesültek, kiváló tanulmányi munkájuknak és az OTDK-n elért sikereiknek köszönhetően. Az aranyérmet 2021. november 24-én ünnepélyes keretek között vehették át.