Rövid olaszországi tanulmányutak

Az Olasz Kultúrintézet közzéteszi az olasz Külügyi és Nemzetközi Együttműködési Minisztérium pályázati felhívását, amely alapján 2020-ban is lehetőség nyílik legfeljebb 8, magyar állampolgársággal rendelkező szakember (egyetemi oktató, klinikai- vagy kutatóintézet, kulturális intézmény munkatársa) rövid olaszországi tanulmányútjára.

A tanulmányút kizárólag olasz állami intézményben (egyetem, kutatóintézet, kulturális intézmény) valósítható meg, 2020. október 15. és 2020. december 20. között.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. szeptember 10.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS - Rövid olaszországi tanulmányutak

A felhívás a budapesti Olasz Kultúrintézet honlapján | Contributi per ricercatori, docenti ed esperti

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)