Hétfő
Időpont, helyszín |
Óra |
10:00 - 11:30 123.terem Petőfi Épület |
Bevezetés a népvándorlás kor régészetébe (Felföldi Sz. - Pintér-Nagy K.) |
12:00 - 13:30 Kristó terem Koltay terem 3. terem |
A késő antik világ (Draskóczyné Székely M.) A Sátán alakja az irodalomban és a képzőművészetben (Dr. Wenner É., Dr. Pál J.) Bevezetés a római történelembe (Kasza P.) |
14:00 - 16:00 Bálint Sándor terem |
A bor világa, a világ borai (Simon A., Mód L.) |
17:00 - 19:00 Koltay terem |
Bevezetés az olasz nyelvbe és kultúrába (A.M. Cutrupia, R.Benatti) |
Kedd
Időpont, helyszín |
Óra |
8:00-9:30 Irinyi épület, Ált. Nyelv.Tsz. BTK, 1.terem |
A nyelvtudomány irányzatai (Németh T. E.) Régészeti kutatás és feldolgozás módszertana (Kulcsár V., Pintér-Nagy K.) |
10:00 - 11:30 Irinyi épület, Ált.Nyelv.Tsz. Lektori tanterem |
Diskurzuselemzés (Németh T. E.) Az orosz beszédkészség fejlesztése 6 (Maria Krapivina) |
12:00 - 13:30 Szádeczky-Kardoss Samu terem (IV.sz. tanterem) GFI Intézeti Tárgyaló |
Modern totális államok és autokráciák (Kalmár M.) Interkulturelle Kommunikation (Dr. Horváth M.) |
13:00 - 14:30 Bálint Sándor terem |
Táncdialektusok (Dr. Varga S.) |
14:00 - 15:30 1.terem Mészöly G. terem VIII-as terem |
Iráni népek és kapcsolataik a szomszédos civilizációkkal (Vörös G.) Finn nyelv kezdőknek 2. (Bíró B.) A római köztársaság története (Illés I.Á.) |
16:00 - 17:30 Petőfi épület, I. terem Mikola Tibor terem NISZ 1. |
A német idealizmus és a 19. sz. filozófiája (Gyenge Z.) Finn nyelv középhaladóknak 2. (Bíró B.) Einführung in die Medienwissenschaft (Dr. Horváth M.) |
18:00 - 19:30 Petőfi épület, I. terem |
Barokktól az impresszionizmusig - Képtörténet, képelmélet (Gyenge Z.) |
Szerda
Időpont, helyszín |
Óra |
8:00 - 9:30 AudMax VII-es terem |
A XIX. század világirodalma (Fogarasi Gy.) Világirodalom előadás 4.: A XX. század és napjaink irodalma (Kelemen Z.) |
10:00 -11:30 2.terem |
A római kori barbárok története és régészete a Kárpát - medencében (Vörös G., B. Tóth Á.) |
12:00 - 13:30 TIK Kongresszusi terem 1.terem IV.terem Petőfi 212. terem |
Pragmatika (Németh T. E.) A középkori fémművesség (Wolf M., Törőcsik I.) A Mediterráneum ókori története (Draskóczyné Székely M., Dávid N., Priskin Gy., Illés I.Á.) Shusterman szómaesztétikája (Dr. Krémer S.) |
14:00 - 15:30 1.terem Bálint Sándor terem Petőfi I. terem |
Középkori településkutatás (Wolf M.) Az idő és emlékezet antropológiája (Fényes B., Glaesser N.) Bioetika (Dr. Krémer S.) |
16:00 - 18:30 Mészöly Gedeon terem 3-as terem |
Uráli mitológia (Bíró B., Sipőcz K., Szeverényi S.) Literaturgeschichte des 18. Jahrhunderts (Dr. Hárs E.) |
16:30 - 18:00 D2, Dózsa utca 2. |
Creative Bodies Workshop (Maria José Bejarano) |
18:00 - 19:30 VII-es terem Kristó terem |
Csillagüzenetek a magyar költészetben (Odorics F.) Bevezetés a filmelméletbe (Dr. Sághy M.) |
Csütörtök
Időpont, helyszín |
Óra |
8:00 - 9:30 2. terem |
Államszervezés - A 10-11.századi temetők regionális jellemzői a Kárpát - medencében (Révész L.) |
8:30 - 10:00 Kristó terem |
Profán gondolkodás a szent világról (Máté-Tóth A.) |
10:00 - 11:30 1.terem |
Bevezetés a középkor régészetébe (Soós R., Törőcsik I.) |
12:00 - 13:30 Spanyol előadó |
Amerika népei (Jancsó K.) |
13:00 - 14:00 Kristó terem |
Élet és irodalom a Kádár korszakban (Szilágyi Zs.) |
14:00 - 15:30 Kristó terem |
Werkanalyse (Dr. Horváth M.) |
16:00 - 19:30 Kristó terem 3-as terem VIII-as terem NISZ 2. |
Zsidóság, iszlám (Szilárdi R.) Adaptációk (Dr. Sághy M.) Einführung in die Kulturwissenschaft (Hárs E.) Einführung in die Medienwissenschaft (Dr. Horváth M.) |
17:00 - 19:00 Koltay terem |
Bevezetés az olasz nyelvbe és kultúrába (A.M. Cutrupia, R.Benatti) |
Péntek
Időpont, helyszín |
Óra |
10:00 - 11:30 Kristó terem Petőfi, 123-as terem |
Renaissance English Literature with its medieval roots (Kiss A.) Hinduizmus (Básti Á.) |
Olasz Tanszék |
Portugál nyelvgyakorlat (Andorka Eszter és João Silva) |