Irányelvek a 2020-2021-es tanév őszi félévére vonatkozóan

Az SZTE oktatási rektorhelyettese a kari vezetésnek küldött levele szerint a jelenlegi tervek alapján a következő szemesztert a megszokott módon kezdjük meg. Minthogy azonban a fenntartótól még nem érkezett állásfoglalás erre vonatkozóan, de a járványhelyzet megkövetelheti, hogy - legalábbis részben - ismét fokozottan használjuk az oktatásban a digitális eszközöket, kidolgozták a vegyes rendszerű oktatás irányelveit a 2020-2021-es tanév őszi félévére vonatkozóan. Az irányelvekhez igazodva a BTK vezetése a következő módon szabályozza az őszi félév rendjét:

Szántai Levente, a BTK Pszichológiai Intézetének végzett hallgatója és Rudisch Ferenc Martin, a Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék volt diákja Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben részesültek, kiváló tanulmányi munkájuknak és az OTDK-n elért sikereiknek köszönhetően. Az aranyérmet 2021. november 24-én ünnepélyes keretek között vehették át.