Bezár

Hírek

pexels_vlada_karpovich_4050302

Felvételi: március végén indul az e-ügyintézés

Felvételi: március végén indul az e-ügyintézés

2025. március 17.
1 perc

pexels_vlada_karpovich_4050302

A jelentkezési időszak lezárása után a felvételi eljárás következő lépése az adatok feldolgozása, a központi nyilvántartás kiépítése az Oktatási Hivatalban - adta hírül a felvi.hu. Március végétől lesz újra dolga a felvételizőknek: az E-felvételi felületét a tavaszi ügyintézési időszakban is figyelemmel kell kísérniük.


A jelentkezési határidőt követően kezdődhet el az E-felvételiben rögzített adatok és feltöltött dokumentumok feldolgozása, amikor az adatfeldolgozó munkatársak is átnézik az adatbázisban szereplő adatokat, illetve dokumentumokat.

Az elkövetkező időszakról a Felvételi tájékoztatóban

A felvételi eljárás menetrendje szerint legkésőbb március 20-tól lesznek elérhetők az ügyintézési funkciók az E-felvételiben. A jelentkezőknek lehetőségük nyílik adatmódosításra, a jelentkezési sorrendjük egyszeri módosítására, dokumentumfeltöltésre, illetve ha szükséges, hiánypótlásra.

Tavasszal az E-felvételiben lehet nyomon követni a rögzített adatokat, ellenőrizni a feltöltött dokumentumokat, valamint itt lehet majd látni a vizsgaeredményeket, a felvételi pontokat, végül pedig a besorolási döntésről szóló határozatot.

Az ügyintézési időszak 2025. július 9-ig tart.


Forrás: SZTEinfo / felvi.hu

Borítókép: pexels.com

Aktuális események

Rendezvénynaptár *

Kapcsolódó hírek