altgyak_fejlec232

Jelentkezz az Alternatív gyakornoki programra!

2024. szeptember közepéig várják a jelentkezéseket az Alternatív Gyakornoki Programra.

Az SZTE Karrier Iroda koordinálásával ebben a félévben is rekordszámú gyakornoki pozícióval készültek a fogadóhelyek: újságíró, marketing, rendezvényszervező, fotós, gyűjteménykezelő, kutatási asszisztens, pályázati asszisztens, orvosi kommunikációs gyakornok, de még tanodai önkéntes gyakornoki pozíciók is várnak Rád!

A fogadóhelyek listája ide kattintva elérhető.

Ne hagyd ki a lehetőséget, hiszen rengeteg tapasztalattal és 2 kredittel leszel gazdagabb a félév végén! Ne feledd, ez nem szakmai gyakorlat, annál sokkal több!

Forrás: SZTEinfo

A Szegedi Tudományegyetem Magyarországon elsőként nyerte el az ACEEU nemzetközi szervezet „Engaged University” minősítését. Az intézmény társadalmi szerepvállalását elismerő tanúsító oklevelet 2024. szeptember 19-én adták át az ACEEU Europe-Africa Forum rendezvényén. Ezzel az egyetem újabb jeles eredményt ért el a szűkebb és tágabb környezete iránti elkötelezettsége, felelősségvállalása terén.