Szociológia BA, szociológia MA

Érdekességek a szociológia világából

Időpont: 12:00-12:20

Terem: III. terem (2. emelet)

Előadó: Balogh Péter

A Szociológiai Tanszék munkatársai mini szociológiai kvízjátékkal készülnek, ami bepillantást nyújt a szociológia színes világába. Lehet csak hallgatni is az izgalmas témákat, de a kvíz résztvevői meglepetésben részesülnek, ha a kitöltött játéklapot leadják a tanszék standjánál.

Érdekességek a szociológia világából

Időpont: 12:30-12:50

Terem: III. terem (2. emelet)

Előadó: Bugyi Anett

Tudj meg többet a szervező tanszékről/intézetről és a szak(ok)ról itt!

cikk_boritokepek_2

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Történeti Intézet Középkori és Kora Újkori Magyar Történeti Tanszék, valamint az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola közösen szervezte meg a Báthory István Középiskolai Történelem Tanulmányi Versenyt. Az ünnepélyes eredményhirdetésen Prof. Dr. Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektora is méltatta a kezdeményezést.