Vendégoktatói ösztöndíjas állások 2019 szeptemberétől

Tisztelt Partnereink!

Szíves figyelmükbe ajánljuk a 2019 szeptemberétől külföldi egyetemeken betölthető vendégoktatói (lektori/vendégtanári) álláshelyekre szóló pályázati felhívásunkat, egyúttal kérjük szíves közreműködésüket az információ továbbításában az érdeklődő kollégák számára.

A pályázatok közvetlenül az alábbi linken érhetőek el:

Köszönettel és üdvözlettel:

Zsámboki Marcell

főosztályvezető

Nemzetközi Magyar Nyelvi Képzésekért és Oktatásért Felelős Főosztály

Külgazdaság és Külügyminisztérium

Pályázati felhívás 1.melléklet

Pályázati felhívás 2.kör

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.