Teljességellenőrzés/Előmenetel Vizsgálat Igénylése

Kedves hallgatók!

A kurzusfelvételi időszakban (02.14-ig) az utolsó félévüket megkezdő hallgatók kérhetnek Eitler Anikó és Reisz Enikő kolléganőktől teljességellenőrzést. A Tanulmányi Osztály hirdetőtábláján kifüggesztett listára tudnak feliratkozni, vagy az alábbi e-mail címekre küldhetik igényüket:

eitler.aniko@arts.u-szeged.hu

reiseni@arts.u-szeged.hu

Teljes név, Neptun kód és szak megadása kötelező!

A nappali tagozatos hallgatók esetében a kinyomtatott előmenetel vizsgálat a Tanulmányi Osztály fogadó idejében (igazolvány felmutatása ellenében) átvehető az igénylést követő harmadik munkanaptól.

Levelező tagozatos hallgatóink előmenetel vizsgálatát e-mailben fogjuk kiküldeni, kérjük a SPAM mappát is ellenőrizzék!

A kurzusfelvételi időszakot követően a teljességellenőrzés ismét elérhető lesz a kar összes hallgatója számára, igényüket e-mailben jelezhetik.

Tanulmányi Osztály