Információ 3. éves osztatlan tanárszakos hallgatóknak az elágazással kapcsolatban

Tisztelt Hallgatók!

Eddig a tanári elágazásra való jelentkezés a MODULO rendszerében történt, ez évtől azonban az Oktatási Igazgatóság a jelentkezést a NEPTUN rendszerében akarja lebonyolítani. Ehhez jelenleg a rendszer informatikai kialakítása zajlik. Reméljük, mielőbb megnyílik a jelentkezési felület, ahol módjuk lesz jelezni a szándékukat, hogy a 4+1 vagy 5+1 éves képzési változatban szeretnék folytatni tanulmányaikat. A jelentkezési határidőt ki fogjuk tolni úgy, hogy legyen idejük jelentkezni. Mihelyt a jelentkezés megnyílik, hirdetményt teszünk közzé a NEPTUN-ban.

Üdvözlettel:

Forgács Tamás s.k.

főigazgató

SzTE Tanárképző Központ

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.