Felhívás véradásra

Kedves Hallgatók!

Az elmúlt időszak számotokra is nagy változásokat hozott mind az oktatás, mind a hétköznapok terén. Az egyetemi bulik mellett egyéb egyetemi események is elmaradtak, így a számotokra megszervezett véradások is.

Egész évben számítunk és számíthatunk is a segítségetekre, de a mostani helyzetben ez különösen igaz.

Arra kérünk benneteket, hogy a következő napokban, hetekben gyertek el vért adni, hiszen a vérkészítményekre ebben az időszakban is folyamatosan szüksége van az egészségügyi intézményeknek, a vér pedig csak véradással pótolható.

Tudjátok, “Jó tett helyében jót várj!”, ami kifejezetten jól jöhet a vizsgaidőszak idején! ;-)

A legközelebbi véradási lehetőségekről a következő linken tájékozódhattok:

Ne felejtsétek otthon a személyi igazolványotokat, lakcím- és TAJ-kártyátokat!

Köszönjük, hogy most is számíthatunk Rátok!

Országos Vérellátó Szolgálat

borito

Az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karán 2022. december 12-én nyílt napot tartunk. Korábbi cikkünkben a részletes programról, a nap során folytatott játékunkról és az igazoláskérésről olvashatsz, itt pedig a nyílt napon tartott miniórákkal és a regisztrációs felülettel érkezünk! Az órákra regisztrálni december 8-ig lehet!