sztebtk

Ugye szerinted is a legjobb szegedi bölcsésznek lenni?

Mondd el mindenkinek! És persze azt is, hogy miért!

Készíts 10-20 másodperces videót, szelfit vagy fényképet, de akár üzenetben is leírhatod!
Nyerhetsz vele! És veled is nyernek azok a középiskolások, akik talán épp a biztatásodra jönnek hozzánk.
Bármit csinálsz, videót, fotót, üzenetet, a következő címre küldd: btkpr@arts.u-szeged.hu.
A legjobb munkákat persze megosztjuk FB-oldalunkon és a Youtube-csatornánkon - erről tudjál! :))

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.