Tanévnyitó ünnepség 2018.09.04.

Tisztelt Érdeklődők!

A Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar 2018. szeptember 4-én kedden 10 órakor tartja tanévnyitó ünnepségét az Auditórium Maximumban. Az ünnepi eseményen kerül sor az új I. éves hallgatók eskütételére is.

Tájékoztatjuk, hogy az ünnepség 10 órától maximum 10.30-ig tart, ezért az ekkor esedékes órák első részéről az I. éves hallgatók távolmaradása igazoltnak tekintendő.

Üdvözlettel:

Dr. Kothencz Mihály

osztályvezető

Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar

Tanulmányi Osztály

MKN3

Élettörténet és emlékezet címmel harmadik alkalommal rendezi meg a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudányi Kara az SZTE Klebelsberg Könyvtárral közösen a Magyar Könyvkiadók Napját. A kétnapos eseménynek 2019. október 1-jén a BTK épülete, míg október 2-án a könyvtár ad otthont. Az esti könyvbemutatókra, beszélgetésekre, illetve az Esterházy Péter emlékére szervezett, filozófusok és írók közös felolvasására pedig mindkét nap a Grand Caféba várják az érdeklődőeket.