Nyilt_nap

Nyílt nap az SZTE BTK-n – 2022. január 29.

A decemberi online nyílt napunk után szeretnénk még egy alkalmat biztosítani a felvételi előtt, hogy jobban megismerkedhess karunkkal, a nálunk folyó oktatással, képzési lehetőségeiddel, mindezt személyes formában! Nekünk is hiányzik a személyes találkozás, és hiszünk abban, hogy benned is más benyomást kelt, ha megnézheted, hol fogod eltölteni az egyetemi éveidet, találkozhatsz jelenlegi hallgatóinkkal és beszélgethetsz velük, mielőtt Te is csatlakoznál hozzájuk!

Időpont:

2022. január 29. (szombat) 10:00 – 12:00

Helyszín:

6722 Szeged, Egyetem utca 2.

Program:

10:00 – 10:45 BTK Főépület, Auditorium Maximum

Kari felvételi tájékoztató, a képzési kínálat bemutatása: ha bármilyen kérdés kavarog még benned, biztos, hogy itt választ kapsz rá!

10:45 – 12:00

A szakok bemutatkozása: beszélgess a téged érdeklő szakok hallgatóival, oktatóival, és szerezz első kézből információkat a képzésről!

A szakos standok már reggel 9:30-tól elérhetőek lesznek, egészen délig!

12:00 –

Bölcsészkari séta: nézz körül mini Roxfortunkban! Fedezd fel a legizgalmasabb zegzugait az épületnek, és ismerd meg a helyet, ahol a következő éveidet tölteni fogod!

Járványügyi intézkedések!

- A rendezvényen való részvétel mindenki számára védettségi vagy oltási igazolvány meglétéhez kötött!

- A rendezvény ideje alatt az orrot és a szájat eltakaró arcmaszk használata kötelező!

- Az előírások betartását az épületbe való belépéskor ellenőrizzük.

Figyelem!

A rendezvényen az SZTE BTK felületein való későbbi megosztás céljából tömegfelvételek készülhetnek!

Kövesd Facebook-eseményünket, hogy biztosan értesülj minden információról: https://fb.me/e/17kIdFr6u

Szeretettel várunk nyílt napunkra!

Erősítsd szeptembertől Te is a szegedi bölcsészek táborát!

borito

MTA doktora címet szerzett a BTK három oktatója: prof. dr. Hansági Ágnes, prof. dr. Bibok Károly és prof. dr. Hárs Endre. A hosszú és szigorú pályázási folyamat eredményeként idén 80 kutató vehette át a tanúsító oklevelet. Az új MTA doktorokat június 28-án köszöntötték az MTA Székház Dísztermében.