Nyilt_nap

Nyílt nap az SZTE BTK-n – 2022. január 29.

A decemberi online nyílt napunk után szeretnénk még egy alkalmat biztosítani a felvételi előtt, hogy jobban megismerkedhess karunkkal, a nálunk folyó oktatással, képzési lehetőségeiddel, mindezt személyes formában! Nekünk is hiányzik a személyes találkozás, és hiszünk abban, hogy benned is más benyomást kelt, ha megnézheted, hol fogod eltölteni az egyetemi éveidet, találkozhatsz jelenlegi hallgatóinkkal és beszélgethetsz velük, mielőtt Te is csatlakoznál hozzájuk!

Időpont:

2022. január 29. (szombat) 10:00 – 12:00

Helyszín:

6722 Szeged, Egyetem utca 2.

Program:

10:00 – 10:45

Kari felvételi tájékoztató, a képzési kínálat bemutatása: ha bármilyen kérdés kavarog még benned, biztos, hogy itt választ kapsz rá!

10:45 – 12:00

A szakok bemutatkozása: beszélgess a téged érdeklő szakok hallgatóival, oktatóival, és szerezz első kézből információkat a képzésről!

A szakos standok már reggel 9:30-tól elérhetőek lesznek, egészen délig!

12:00 –

Bölcsészkari séta: nézz körül mini Roxfortunkban! Fedezd fel a legizgalmasabb zegzugait az épületnek, és ismerd meg a helyet, ahol a következő éveidet tölteni fogod!

A részvételhez szükséges regisztráció felületével hamarosan érkezünk!

Kövesd Facebook-eseményünket, hogy biztosan értesülj minden információról: https://fb.me/e/17kIdFr6u

Szeretettel várunk nyílt napunkra!

Erősítsd szeptembertől Te is a szegedi bölcsészek táborát!