Zenatiné dr Kollár Andrea Tanszékvezető Egyetemi Docens Asszony dékáni elismerő oklevelet vehetett át a „Magas színvonalon végzett tehetséggondozó munkájáért"

Nagy-nagy örömmel osztjuk meg a hírt, hogy Zenatiné dr Kollár Andrea Tanszékvezető Egyetemi Docens Asszony dékáni elismerő oklevelet vehetett át a „Magas színvonalon végzett tehetséggondozó munkájáért, a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar ifjú tehetségeinek tudományos pályára történő felkészítéséért, a tudományos utánpótlás különböző szintjeihez kapcsolódó tevékenységek szervezéséért”.
Kedves Tanárnő, szívből gratulálunk a megérdemelt elismeréshez, egyben mi is hálával köszönjük a lelkiismeretes munkádat, amellyel a tanszékünkön folyó tehetséggondozó programokat koordinálod, a tehetséges diákokat felkarolod!
Köszönet az állhatatos munkádért!
Büszkék vagyunk!

Andi1_1