Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült a BTK két oktatója

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács kétévenként hirdeti meg a Mestertanár Aranyérem pályázatot. A kitüntetést azok az oktatók kaphatják meg, akik legalább tíz éve dolgoznak a diákkörökben, és kiváló eredményeket érnek el az OTDK versenyein.

Idén az SZTE hat tanára részesült az elismerésben, közülük ketten karunk oktatói.

Kiemelkedő tehetséggondozói munkájáért Mestertanár Aranyérem kitüntetést nyert el:

Dr. Csábi Eszter, a Kognitív és Neuropszichológia Tanszék adjunktusa,

valamint

Dr. Dunai Tamás, a Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék adjunktusa.

Az idei pályázatra 115 Mestertanár jelölés érkezett 26 intézményből, a szakmai bizottságok által felterjesztett 70 jelöltből 50-en kapták meg 2023-ban a Mestertanár Aranyérmet - olvasható az OTDK honlapján, ahol a nyertesek teljes névsora is megtalálható. A kitüntetések átadására 2023 novemberében kerül sor Budapesten, a 36. OTDK zárása alkalmából.

Gratulálunk a díjazottaknak, és további eredményes tehetséggondozói munkát kívánunk!

SZTE BTK TDT elnöksége