Ünnepi kötet Tóth Sándor László tiszteletére

Dr. Tóth Sándor László professzor úr, az SZTE BTK Középkori és Kora Újkori Magyar Történeti Tanszék egyetemi tanára 2019-ben töltötte be 65. életévét, amelynek tiszteletére ünnepi kötet készült. Ennek ünnepélyes átnyújtására 2019. november 11-én került sor kollégái és tanítványai körében. A dr. Bagi Zoltán szerkesztésében készült, 13 tanulmányt magába foglaló, „…ugy irahassak mint volt…” Ünnepi tanulmányok a 65 esztendős Tóth Sándor László tiszteletére című kötet a Tanszék által alapított Fontes et Libri sorozatban látott napvilágot Prof. dr. Papp Sándor sorozatszerkesztő közreműködésével, és az MTASZTE Oszmán-kori Kutatócsoport támogatásával. Az átadón készült fényképek a galériában megtekinthetők.