Kötetbemutató – Az Oszmán Birodalom diadala és bukása

A Gondolat Kiadónál 2023-ban jelent meg a Magyar kutatók az egyetemes történelemzől című sorozat zárókötete, amelyben Cziráki Zsuzsanna és Papp Sándor publikációi is olvashatók.

1533_n

2023. február 3-án 15:00 órai kezdettel kerül sor a Frank Tibor által szerkesztett Az Oszmán Birodalom diadala és bukása című kötet bemutatójára Budapesten.

Az impozáns kötetben Cziráki Zsuzsanna egyetemi adjunktus, valamint Papp Sándor tanszékvezető egyetemi tanár, kutatócsoport-vezető egy-egy, kora újkori diplomáciatörténetet érintő tanulmánya is olvasható.

A kötetet Vásáry István turkológus, akadémikus mutatja be, Frank Tiborra Hunyady György akadémikus, történész-szociálpszichológus emlékezik.

A könyv a helyszínen kedvezményes áron megvásárolható.

A könyvbemutató helye: MTA Könyvtára és Információs Központ konferenciaterme (1051 Budapest, Arany János utca 1.)