SZTE Innovációs Díj 2019

A hagyományt követve idén is meghirdetésre kerül a 2019. évi SZTE Innovációs Díj Pályázat.

A pályázat célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni, a tavalyi évhez hasonlóan az alábbi kategóriákban lehet:

Leginnovatívabb TDK munkáért

Leginnovatívabb PhD munkáért

Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén

Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén

Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén.

A pályázati anyagot kizárólag elektronikus formában, az inno@rekt.szte.hu email címre 2019. március 18. 24:00 óráig lehet benyújtani. A 2019. évi díjátadására a Szegedi Tudományegyetem Innovációs Napján (várhatóan 2019. április végén) kerül sor.

Kiírás PDF-ben letölthető itt.

Friss hírek
2021. április 15.