FELHÍVÁS KONFERENCIA RÉSZVÉTELRE

2024 tavaszán a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskola Történelem Programja, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Történelemtudományok Doktori Iskola Középkori Magyar Történeti, Történelem Segédtudományai és Középkori és Kora Újkori Egyetemes Történeti Doktori Programjával, a Károli Gáspár Református Egyetem Történeti Intézetének Medievisztika Tanszékével, a Pécsi Tudományegyetem Interdiszciplináris Doktori Iskolájának Középkori és Koraújkori Doktori Programjával és a Szegedi Tudományegyetem Történelemtudományi Doktori Iskolájának Medievisztika Doktori Programjával együttműködve konferenciát szervez II. Medievisztikai Vándorkonferencia néven.

A rendezvény tervezett időpontja 2024. május 24-25., helyszíne a Debreceni Egyetem Főépülete (4032 Debrecen, Egyetem tér 1.)

II_medievisztikai_vandorkonf_felhivas_masolat