Innovációs díjat hirdet a Szegedi Tudományegyetem

SZTE-s kutatók, doktoranduszok és hallgatók pályamunkáit várja 2017. április 2-ig az SZTE Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság. Az öt kategóriában meghirdetett SZTE Innovációs díjjal olyan tudományos eredményeket és innovatív megoldásokat jutalmaznak, amelyek szellemi alkotásnak minősülnek és üzleti szempontból hasznosíthatók.

Az SZTE Innovációs díj célja az egyetem azon kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő kutatómunkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból hasznosítható lehet.

Pályázni 5 kategóriában lehet:

1. Leginnovatívabb TDK munkáért
  2. Leginnovatívabb PhD munkáért
  3. Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén
  4. Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén
  5. Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén

A pályázati anyagot kizárólag elektronikus formában eredeti, aláírt dokumentumokat egymást követő sorrendben tartalmazó, 1 db. dokumentumként ( így az email- hez csupán egy pdf. formátumú fájl csatolásával), az inno@rekt.szte.hu email címre 2017. április 2., 24:00 óráig lehet benyújtani.

További infó: http://www.u-szeged.hu/sztehirek/2017-marcius/innovacios-dijat-hirdet?objectParentFolderId=19396