Hallgatói tájékoztató a Tanulmányi Osztály működésével kapcsolatban

Tisztelt Hallgatók!

A hallgatói ügyintézés március 16-tól kizárólag elektornikus úton történik (modulo, e-mail). A telefonos ügyintézés szünetel, kérjük, hogy a TO munkatársainak e-mail címére küldjenek levelet kizárólag halaszthatatlan, sürgős esetben.

Dear Students, starting from 16th of March we will switch to electronic administration (modulo, e-mail). We will not be available via telephone; please only write an e-mail in case of urgent problems.

Felhívjuk a kedvezményes tanrendet igényelni szándékozó hallgatók figyelmét, hogy amennyiben még nem nyújtottak be a moduloban kérelmet, vagy a benyújtott kérelemhez nem csatolták az összes érintett oktató aláírását tartalmazó dokumentumot, hogy március 16-tól visszavonásig dékáni kérelmet adhatnak be ez ügyben. (Kizárólag ez esetben tekintünk el az oktatók aláírásától).