Kari néprajzos részvétel a zsidó örökségturizmus közelmúltban zárult projektjében

Idén áprilisban lezárult a Magyar Zsidó Örökség Útja Kelet-Magyarországon című projekt, amely miskolci és nagykállói kiállításának kialakításában az SZTE-BTK Néprajzi és Kulturális Antropológiai Tanszék munkatársai az Országos Rabbiképző – Zsidó Egyetem tanáraival és a HEONLABbal közösen vettek részt: Bartha Tamás (HEONLAB), Fényes Balázs (OR-ZSE), Glässer Norbert (SZTE), György Árpád Hunor (METU, HEONLAB), Mód László (SZTE), Simon András (SZTE), Zima András (OR-ZSE).

Miskolc-videobol

A projektről a Jewish Heritage Europe részéről Ruth Ellen Gruber tudósított.

Az útvonal projekt imázsfilmjét a MAZSIHISZ tette közzé. A miskolci kiállítóhelyről tanulmányútjuk során az OR-ZSE hallgatói számoltak be az intézmény honlapján.

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)