Az SZTE BTK-n 2024. július 6-án tartjuk a nyári diplomaosztót, amelyen több száz diák és hozzátartozóik vesznek majd részt. A februári eseményen egyik hallgatónknak már lehetősége volt a bemutatkozásra, és a pozitív visszajelzések tükrében ezt a hagyományt szeretnénk is folytatni: hogy egy BTK-s hallgató, oktató vagy dolgozó előadásával búcsúztassuk el a diplomájukat megszerző diákokat!

Ha tehetséges vagy valamiben és szívesen megmutatnád ezt egy több száz fős közönség előtt, olvasd el a részleteket, és jelentkezz június 9-ig!

Szakosodás francia módra

Frankofonia-a-digitalis-korban-specializacio-2

Kedves I. éves hallgatók!

Hamarosan indul a 2020. évi szakosodási eljárás!

• 2020. április 6-12-ig kell az érintett I. éves alapszakos képzés hallgatóinak a Neptun felületén bejelentkezni a szakosodásra.
  • 2020 szeptemberétől két 50 kredites specializációt indítunk!
  • FRANKOFÓNIA A DIGITÁLIS KORBAN
    FRANCIA és NEM FRANCIA SZAKOS hallgatók számára
    Bemeneti követelmény (a NEM FRANCIA SZAKOS hallgatók esetében):
    B2 szintű francia nyelvtudás, amely nyelvi szintfelmérővel teljesíthető.
  • KÖZÉPHALADÓ FRANCIA MINOR
    NEM FRANCIA SZAKOS hallgatók számára
    Bemeneti követelmény:
    B2 szintű nyelvvizsga vagy emelt szintű érettségi, hiányában B2 szintű francia nyelvtudás, amely nyelvi szintfelmérővel teljesíthető!