Tanszék:

Történeti Segédtudományok Tanszék

Kötet típusa:

Szerkesztett kötet

Anjou-kori oklevéltár / Documenta res Hungarieas tempore regum Andegavemsium illustrantia XXXV. (1351) Szerk.: Teiszler Éva. Budapest-Szeged, 2019. Kiadó: Szegedi Középkorász Műhely - SZTE Egyetemi Levéltár

Tavasszal is meghirdette az SZTE NKI Kulturális Irodája a Hallgatói Művészeti Versenyét, amelyre több kategóriában jelentkezhettek a tehetséges hallgatók. Idén rekordszámú jelentkezés érkezett: az egyetem karairól 52 egyetemista mérettette meg magát. A meghirdetettek közül majdnem minden kategóriában értek el helyezést BTK-s hallgatók is, nem egy esetben első helyen végeztek. A díjazottak április 12-én, az Egyetemi Tavasz megnyitóján vették át okleveleiket és pénzjutalmaikat.